Ubuntu Saucy Release Party

Předposlední RP v Praze (Strahov)

Poslední RP v Praze (SAPA)

Půlrok utekl jako voda a je tu další release party. V Čechách jsme s touto tradicí začali v roce 2011 při příležitosti vydání Ubuntu 11.04. Od té doby uteklo hodně času, viděli jsme Ostravu, Hradec Králové a na nějaký čas zakotvili v Praze. I tato release party bude tamtéž - tentokráte v trochu jiném formátu, rozhodli jsme se pro akci menšího charakteru. Program bude volný, chceme se tento rok odprostit od klasických přednášek, čili hlavním tématem bude představení nového operačního systému Ubuntu 13.04. Zdarma vám poskytneme technickou podporu (instalace, nefunkční hardware apod.). V plánu máme i další věci, nechte se překvapit...


Datum a místo konání

Restaurace Dong Do

Spojení

Pražská integrovaná doprava

  • Autobusová linka č. 113, 197, zastávka Sídliště Písnice

Pro mimopražské

  • Vlak (Praha hl. n.) - metrem C ze stanice Hlavní nádraží (vstup přímo z vestibulu nádraží) do stanice Kačerov, odkud pokračujte autobusovou linkou 113.
  • Autobus (ÚAN Praha Florenc) - metrem C ze stanice Florenc do stanice Kačerov odkud pokračujte autobusovou linkou 113.

Program a přednášky

Začátek: 10:00

Program bude volný, chceme se odprostit od klasických přednášek, čili hlavním tématem bude představení nového operačního systému Ubuntu 13.04. Zdarma vám poskytneme technickou podporu (instalace, nefunkční hardware apod.).

S Radkem Neužilem můžete probrat jeho známou přednášku o (Ne)bezpečnosti internetových sítí.

Se zájemci se můžeme věnovat i komunitní práci, např. ukázka toho, jak probíhají překlady nebo co všechno se skrývá za aktivitami české komunity okolo Ubuntu.

Všichni jste srdečně zváni a těšíme se na vás.

Pronájem prostor je zajištěn v restauraci, v salónku s projektorem a plátnem, proto prosím počítejte s "nutnou" konzumací, abychom se majiteli rentovali. Svačiny nechte doma :-)